Filtruj

Praca Obsluga - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier z UDT

Tarnowo Podgórne

Zadania: Obsługa wózka widłowego Kompletacja zamówień za pomocą skanera Przygotowanie przesyłek do wysyłki Prace załadunkowo-rozładunkowe Wymagania: Aktualne uprawnienia UDT Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz Oferta: Praca od poniedziałku do piątku (godziny pracy 8:00-16:00) Elastyczne zatrud...

09.05.202409.05.2024

Dąbrowa Tarnowska - Sprzedawca lodów. Lodziarnia. Praca sezonowa

nowa oferta
MANAGERMANAGER
Dąbrowa Tarnowska

Największa w Polsce sieć lodziarni LODOLANDIA szuka pracownika do obiektu przy Centrum Handlowym Dąbrowiak w Dąbrowie Tarnowskiej. OGŁOSZENIE Nie musisz mieć doświadczenia, jednak jest ono mile widziane. Jeśli jesteś kontaktowa, lubisz pracować z ludźmi i uśmiechem zdobywasz Świat - to ta praca...

15.05.202415.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w lodziarni w Dąbrowie Tarnowskiej

TRZY KULKITRZY KULKI

Przyjmiemy do pracy w lodziarni samodzielne, sympatyczne i pracowite osoby, które potrafią się zaangażować i lubią innych ludzi ;-) W zakres obowiązków wchodzi sprzedaż lodów, utrzymywanie stanowiska pracy w czystości, obsługa kasy fiskalnej. Oferuję pracę do końca września lub października, możliw...

08.05.202408.05.2024
od 27 zł