Filtruj

Praca Odziez Damska - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

SZWACZKA MASZYNOWA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/0537Obowiązki:Szycie odzieży damskiej.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:doświadczenie zawodowe minimum 1.5 rokuWykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:chęć do pracyWykształcenie:średnie zawodoweMiejsce pracy: Kołłąta...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY R. JARCZYŃSKIZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY R. JARCZYŃSKI
Kielce

Zakres obowiązków: Szycie odzieży damskiej. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - doświadczenie zawodowe minimum 1.5 roku umiejętność - chęć do pracy...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w butiku odzieżowym

JANINA LISJANINA LIS
Kielce

Poszukuje osoby z doświadczeniem do pracy na stoisku z odzieżą młodzieżową i damską w Galerii Planty w Kielcach. Kontakt pod nr telefony 667 270 628 lub osobisty na stoiskach 61 i 34....

04.03.202404.03.2024