Filtruj

Praca Odziez Damska - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

SZWACZKA MASZYNOWA

PRZEDSIĘBIORSTWO KONFEKCYJNE MAGDA ANNA GOŁĄBPRZEDSIĘBIORSTWO KONFEKCYJNE MAGDA ANNA GOŁĄB
Kielce

Zakres obowiązków: - szycie odzieży damskiej, łaczenie elementów odzieży Wymagania: wykształcenie - podstawowe Szycie odzieży damskiej, łączenie elementów odzieży. Mile widzine doświadczenie na podobnym stanowisku....

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/1409Obowiązki:- szycie odzieży damskiej, łaczenie elementów odzieżyWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Szycie odzieży damskiej, łączenie elementów odzieży. Mile widzine doświadczenie na podobnym stanowisku.Miejsce pracy: Na Stadion 50, 25-0...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Pakowacz w sklepie internetowym

MAŁGORZATAMAŁGORZATA
Kielce

Sklep internetowy z damską odzieżą poszukuje osoby do kompletowania i pakowania przesyłek. Zakres: kompletowanie zamówień i ich pakowanie przygotowanie przesyłek w odpowiednim standardzie do odbioru przez kurierów obsługa klienta - kontrola jakości produktu Wymagania: biegła obsługa komputera...

27.05.202427.05.2024