Filtruj

Praca Offset - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

O2C Accountant

nowa oferta
PRIMIENT COVATION LLCPRIMIENT COVATION LLC
Łódź

Primient is an equal opportunity employer, committed to the strength of an inclusive workforce. O2C Accountant in Cash Application Ready for a Finance career with more impact? Join a market leader in ingredient manufacturing that is poised for a new era of success. ABOUT PRIMIENT Established yet ent...

27.06.202427.06.2024

Drukarz - Maszynista offsetowy

MAGDAMAGDA
Łódź

Obowiązki: Obsługa maszyny offsetowej HEIDELBERG B2. Ustawianie i regulowanie parametrów maszyny. Praca z materiałami drukarskimi. Kontrola jakości wydruków. Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego. Zachowanie przestrzegania norm bhp i procedur ustalonych w firmie. Dbanie o utrzym...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn poligraficznych

ALBÉA POLAND SP. Z O.O.ALBÉA POLAND SP. Z O.O.
Łódź

Operator maszyn poligraficznych Twój zakres obowiązków realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji przezbrajanie maszyn ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów Nasze wymagania wykształcenie ...

04.06.202404.06.2024