Filtruj

Praca Operator Cnc Tokarz Frezer - Szubin-Wieś

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR OBRABIAREK CNC (FREZER/TOKARZ)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szubin-Wieś

Numer oferty: StPr/24/0742Obowiązki:istnieje możliwość przyuczenia do stanowiska pracy; 2 zmiany: 6.00-14 00 i 14.00-22.00Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, techniczneWymagania pożądane:Zawód:Operator obrabiarek sterowanych numerycznieMiejsce pracy: 89-200 Szubin-Wieś 3...

13.09.202413.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

TOK-POL SP. Z O.O.TOK-POL SP. Z O.O.
Szubin-Wieś

Zakres obowiązków: istnieje możliwość przyuczenia do stanowiska pracy; 2 zmiany: 6.00-14 00 i 14.00-22.00 Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe zawód - Operator obrabiarek sterowanych numerycznie...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik bez doswiadczenia do warsztatu , Operator CNC , 1/2 etatu

AGENCJA PRACYAGENCJA PRACY
Bydgoszcz

Dzień dobry , Poszukujemy pomocnika lub Operatora CNC na pol etatu pomocnik -proste prace warsztatowe Tokarz CNC Frezer CNC Sterownik HAAS nie wymagamy doświadczenia Praca w centrum Bydgoszczy od zaraz Na 1/2 etatu , Umowa o prace lub inne dni i godziny do ustalenia , weekendy wolne CV pr...

29.01.202429.01.2024
od 4000 zł