Filtruj

Praca Zgrzewacz - Szubin-Wieś

1-2 z 2 ofert pracy

ZGRZEWACZ RUR DOCZOŁOWYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szubin-Wieś

Numer oferty: StPr/24/0746Obowiązki:zgrzewanie rur z tworzyw sztucznych przy użyciu automatycznej zgrzewarki; praca od poniedziałku do czwartku; Szubin i delegacja wg zleceń; kontakt: biuro-borecki@wp.plWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt...

03.09.202403.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEWIERTY STEROWANE SZYMON BORECKIPRZEWIERTY STEROWANE SZYMON BORECKI
Szubin-Wieś

Zakres obowiązków: zgrzewanie rur z tworzyw sztucznych przy użyciu automatycznej zgrzewarki; praca od poniedziałku do czwartku; Szubin i delegacja wg zleceń; kontakt: biuro-borecki@wp.pl Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Dbałość o pow...