Filtruj

Praca Operator Lasera Cnc - Warszawa

16-18 z 18 ofert pracy

OPERATOR LASERA CNC.

PRZEMYSŁOWY INSTYTUT MASZYN BUDOWLANYCH SP. Z O.O.PRZEMYSŁOWY INSTYTUT MASZYN BUDOWLANYCH SP. Z O.O.
Kobyłka

Zakres obowiązków: - obsługa lasera CNC - ustawianie maszyn, wprowadzanie modyfikacji do programów, - dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów, - obsługa urządzeń pomiarowych, prowadzenie pomiarów, - wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją technologiczną Wymagania: wykształcenie - techniczne ś...

19.03.202419.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator CNC

DEL PIERO SP. Z O.O.DEL PIERO SP. Z O.O.
Piaseczno

Operator CNC Twój zakres obowiązków Pisanie programów na laser (priorytet) Wycinanie elementów na laserze Pisanie programów na krawędziarkę Krępowanie elementów Dbanie o powierzony sprzęt Dbanie o jakość wykonywanych elementów Usprawnianie pracy na powierzonym stanowisku Wymagania pracodawcy Znajomo...

29.02.202429.02.2024

Szukamy operatora CNC

R.ZIEMBAR.ZIEMBA
Zielonka

PKN Ziemba to firma produkcyjna zajmująca się mechanika precyzyjną, produkcją form wtryskowych, wykrojników oraz części do maszyn i urządzeń. Świadczy usługi firmom z wielu branż wśród których są lokalne firmy produkcyjne jak i międzynarodowe korporacje. Aktualnie zatrudnia 25 osób, a park maszynow...

12.12.202312.12.2023
od 4500 zł