Filtruj

Praca Operator Maszyn Budowlanych - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany - monter tras kablowych

MARTAMARTA
Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków: praca przy układaniu tras kablowych, realizacja prac budowlanych, obsługa maszyn i narzędzi budowlanych, utrzymanie porządku i czystości na placu budowy, współpraca z operatorami maszyn budowlanych, Nasze wymagania: dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność, praca ...

24.06.202424.06.2024
od 7000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownicy do prac ziemnych od zaraz w Niemczech

EWAEWA

do prac ziemnych wszelkiego rodzaju poszukujemy pracowników od 24.06 w okolicach Halle, ale także w innych lokalizacjach, doświadczenie w pracach kanalizacyjnych, brukarskich, praca przy pracach ziemnych przy stacjach ładowania chętnie, operator maszyn budowlanych Prawo jazdy B i samochód do dojaz...

18.06.202418.06.2024
od 9500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki - miejscowość dowolna

MARTAMARTA

Firma Nomad poszukuję operatora koparki. Oferujemy: zarobki nie mniej niż 9000 brutto miesięcznie plus premię, płacimy zawsze na czas, gwarantujemy ciągłość pracy, zapewniamy odzież roboczą, wprowadzamy cykl szkoleń, Twój zakres obowiązków: obsługa maszyn budowlanych - szczególnie koparko-ła...

03.04.202403.04.2024
od 9000 zł