Filtruj

Praca Operator Maszyn Montaz - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR MASZYN

nowa oferta
METAL BOX SP. Z O.O.METAL BOX SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Produkcja kontenerów magazynowych i ogrodzeń. Wymagania: wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe umiejętność - osoba dokładna umiejętność - komunikatywność umiejętność - czytanie dokumentacji technicznej Doświadczenie zawodowe w branży pokryć dachowych mile widziane....

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR MASZYN CNC

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1024Obowiązki:Obsługa maszyn CNC, prasy krawędziowe, maszyny tnące.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: umiejętność kreatywności osoba samodzielna umiejętność czytania rysunku technicznego Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, kierunek: informatyka lub elektro...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

CYBERTEAM SP. Z O.O.CYBERTEAM SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn CNC, prasy krawędziowe, maszyny tnące. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętność kreatywności umiejętność - umiejętność czytania rysunku technicznego umiejętność - osoba samodzielna Znajomość zagadnień obróbki skrawaniem, umiejętność...

23.04.202423.04.2024