Filtruj

Praca Operator Podnosnika - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brodnica

Numer oferty: StPr/24/0301Obowiązki:- rozładunek zwojów papieru do odpowiednich sektorów w magazynie, - sprawdzanie dostaw papieru pod względem jakości,- transport zwojów papieru pod maszynę zgodnie z otrzymanym zapotrzebowaniem,- ustawianie wyrobów w sposób zapewniajacy ich stabilność i bezpieczeńs...

18.04.202418.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

WOK SP. Z O.O.WOK SP. Z O.O.
Brodnica

Zakres obowiązków: - rozładunek zwojów papieru do odpowiednich sektorów w magazynie, - sprawdzanie dostaw papieru pod względem jakości, - transport zwojów papieru pod maszynę zgodnie z otrzymanym zapotrzebowaniem, - ustawianie wyrobów w sposób zapewniajacy ich stabilność i bezpieczeństwo skladowani...

Umowa o pracęumowa o pracę

Brygadzista/Brygadzistka w zakładzie recyklingu

KATARZYNA.SKOLIMOWSKAKATARZYNA.SKOLIMOWSKA
Brodnica

Twój profil: Niezbędne doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego. Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych I WJO, mile widziane uprawnienia klasy II WJO i ładowarki teleskopowej. Mile widziane prawo jazdy kat. C. Mile widziane doświadczenie w obsłudze ładowarki tele...

10.04.202410.04.2024