Filtruj

Praca Operator Wezla Betoniarskiego - Kurzętnik

1-2 z 2 ofert pracy

OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU BETONÓW PREFABET-KURZĘTNIK SP. Z O.O.
Kurzętnik

Zakres obowiązków: Obsługa węzła betoniarskiego. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Godziny pracy: 7:00-15:00 Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobanym stanowisku....

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kurzętnik

Numer oferty: StPr/24/0412Obowiązki:Obsługa węzła betoniarskiego.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Godziny pracy: 7:00-15:00 Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobanym stanowisku.Miejsce pracy: Dworcowa 10, 13-306 Kurzętnik, powiat: no...