Filtruj

Praca Operator Wozka Jezdniowego - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH WIDŁOWYCH (NR 1173)

ECOL GROUP SP. Z O.O.ECOL GROUP SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek, transport i składowanie towarów oraz drobne czynności magazynowe, codzienna kontrola stanu technicznego pojazdu, drobne prace konserwatorskie. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - rosyjski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkuj...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) (NR 1140)

FOLKON SP. Z O.O.FOLKON SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: załadunek i rozładunek towaru, obsługa wózka widłowego, przemieszczanie towarów i palet, skanowanie towarów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) umiejętność - obsługa wózka jezdniowego staż pracy ogółem ...

24.04.202424.04.2024