Filtruj

Praca Opiekun Osob Niepelnosprawnych - Tczew

1-3 z 3 ofert pracy

OPIEKUN-KIEROWCA

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W TCZEWIEŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W TCZEWIE
Tczew

Zakres obowiązków: - Przygotowanie samochodu do pracy, przewożenie osób niepełnosprawnych, prowadzenie dokumentacji samochodu. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres kadry@sds.tczew.pl lub kontakt telefoniczny 58-5335145 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Opiekun ...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekun w przewozach osób niepełnosprawnych

MAREKMAREK
Pszczółki

Praca w godzinach 06:15-09:00 i 12:30-15:30. Bus kursuje na trasie Pszczółki- Trąbki Wielkie - Warcz. Poszukujemy osób z regionu Pszczółek, Skarszew, Trąbek Wiekich, Tczewa i Starogardu Gdańskiego. Drugi tel do kontaktu 60*******09. Mozna pisać sms z prosba o kontakt...

07.05.202407.05.2024
od 1300 zł

Opiekun osob starszych i niepełnosprawnych

TERESA BRZOZOWSKATERESA BRZOZOWSKA
Dworek

Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, praca zmianowa ( placówka całodobowa). Wymiar etatu do ustalenia, możliwość przeszkolenia. Możliwość zakwaterowania dla osób z Ukrainy....

12.12.202312.12.2023
od 4242 zł