Filtruj

Praca Opiekun Osob Niepelnosprawnych - Zawadzkie

1-2 z 2 ofert pracy

OPIEKUN

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zawadzkie

Numer oferty: StPr/24/0483Obowiązki:Sprawowanie opieki nad niepełnosprawnymi intelektualnie i fizycznie mieszkańcami domu pomocy społecznej oraz pomoc im w codziennym funkcjonowaniu.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:współpraca z ludźmiWykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

OPIEKUN

DOM POMOCY SP. Z O.O. SP. K.DOM POMOCY SP. Z O.O. SP. K.
Zawadzkie

Zakres obowiązków: Sprawowanie opieki nad niepełnosprawnymi intelektualnie i fizycznie mieszkańcami domu pomocy społecznej oraz pomoc im w codziennym funkcjonowaniu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - współpraca z ludźmi umiejętność - DOŚWIADCZENIE Umiejętność nawiązywani...