Filtruj

Praca Opiekunka - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

Opiekunka z zamieszkaniem

nowa oferta
DOMINIKA1412DOMINIKA1412
Głogów

Szukam opiekunki z możliwością zamieszkania do całodobowej opieki nad starsza panią. Opieka byłaby w miejscowości oddalonej 10 km od Głogowa. Chętnie nawiążę współpracę z panią z Ukrainy....

08.05.202408.05.2024
od 3500 zł

Koordynator usług opiekuńczych - praca w Głogowie

FIRMA GWARANT TOMCZYK SP. J.FIRMA GWARANT TOMCZYK SP. J.
Głogów

Firma ”Gwarant” – Tomczyk sp.j. zatrudni osobę w charakterze koordynatora usług opiekuńczych na terenie Głogowa.Ogólny zakres obowiązkówOrganizowanie pracy opiekunek, tworzenie grafików pracy, kontrola pracy opiekunek, itp.Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunki medyczne, społeczne tj. m....

06.05.202406.05.2024

OPIEKUNKA

DOMMEDDOMMED
Zaszków

Zakres obowiązków: pomoc w codziennych czynnościach podopiecznego Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B 2 lata doświadczenia w świadczeniu usług opiekuńczych osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszły...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0200 s