Filtruj

Praca Opiekunka - Kamień Pomorski

Praca dla opiekuna w Niemczech - również dla osób bez języka! + bonus

PROMEDICA24 SZCZECINPROMEDICA24 SZCZECIN
Kamień Pomorski

Poszukujemy osób chętnych do pracy jako Opiekun/Opiekunka Osób Starszych. Wyjazdy od 4 tygodni do nawet 6 miesięcy Wynagrodzenie w EUR lub PLN Osoba mobilna/leżąca, wieś/duże miasto? – powiedz nam o swoich preferencjach a znajdziemy wyjazd dla Ciebie Oferty z różnym poziomem języka: podstawy, ko...

02.04.202402.04.2024
od 7000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OPIEKUNKA DZIECI DO LAT 3

Niechorze

Zakres obowiązków: opieka nad dzieckiem do lat 3, czynności fizjologiczne, przebieranie, spacery, gry i zabawa Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące miel widziane doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3 lub kurs opiekunki dzieci, dobra organizacja pracy, miłość do dzieci i pracy z n...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w OPIECE - wyjedź od zaraz i otrzymaj BONUS

PROMEDICA24PROMEDICA24
Gryfice

Zgłoś się i pracuj jako opiekunka/opiekun osoby starszej w Polsce - nr tel.: 5 1 9 6 9 0 4 4 5 !!Wyjedź od zaraz na 46 dni i otrzymaj BONUS do 800 zł !!!Czego oczekujemy :- doświadczenia - wystarczy rodzinne,- chęci do pracy,- kultury osobistej.Co zapewniamy :- zatrudnienie w oparciu o umowę zleceni...