Filtruj

Praca Pakowacz - Magnuszew

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN / PAKOWACZ

BCFBCF
Magnuszew

Twój zakres obowiązków: •Odbieranie wyrobów z maszyny,•Gratowanie wyrobów,•Ocena wizualna, jakościowa wyrobów gotowych,•Pakowanie wyrobów, etykietowanie,•Wykonywanie prostych prac pomocniczych przy produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych,•Dbanie o porządek w miejscu pracy.Nasze wymagania:•Zdolności m...

20.05.202420.05.2024

Pakowacz Kosmetyków

DURING POLSKA S. A.DURING POLSKA S. A.
Garwolin

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy zajmującej się realizacją projektów mebli i wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:Pakowacz KosmetykówZakres obowiązków : - produkcja opako...

24.05.202424.05.2024

Pakowacz ręczny od zaraz

BARBARA POPIOŁEKBARBARA POPIOŁEK
Góra Kalwaria

Poszukujemy osób na stanowisko pakowacz ręczny. Doświadczenie nie jest wymagane Oferujemy stabilne zatrudnienie Więcej informacji pod nr tel. 5 0 1 0 6 4 7 0 5...

21.05.202421.05.2024
od 5500 zł