Filtruj

Praca Pakowacz - Radomsko

1-3 z 3 ofert pracy

Pakowacz

nowa oferta
ALPLA OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.ALPLA OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.
Radomsko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa pakowaczki - pakowanie produktów transport zapakowanych wyrobów w wyznaczone miejsce właściwe oznaczenie opakowań WYMAGANIA: uprawnienia UDT na wózki widłowe - warunek konieczny gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka” komunikatywnoś...

10.05.202410.05.2024

Pakowacz

Radomsko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa pakowaczki - pakowanie produktów transport zapakowanych wyrobów w wyznaczone miejsce właściwe oznaczenie opakowań WYMAGANIA: uprawnienia UDT na wózki widłowe - warunek konieczny gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka” komunikaty...

07.05.202407.05.2024

Pakowacz / Pakowaczka

ALPLA - OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH, SP. Z O.O.ALPLA - OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH, SP. Z O.O.
Radomsko

Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki. Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej ...