Filtruj

Praca Pakowacz - Trojanów

1-3 z 3 ofert pracy

PAKOWACZ

Trojany

Zakres obowiązków: pakowanie ciasta Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - mile widziane doświadczenie...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pakowacz Kosmetyków

DURING POLSKA S. A.DURING POLSKA S. A.
Garwolin

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy zajmującej się realizacją projektów mebli i wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:Pakowacz KosmetykówZakres obowiązków : - produkcja opako...

24.05.202424.05.2024

Magazynier Pakowacz Kierowca Racownik fizyczny Pomocnik

ADAMADAM
Żelechów

Poszukujemy mężczyzny do pracy fizycznej na terenie Żelechowa do obsługi magazynu i innych prac fizycznych. Zadania i obowiązki: •\tPakowanie towaru – wysyłka zamówień •\tPrzyjmowanie towarów przychodzących •\tTransport zamówień (sporadycznie) •\tPomoc w innych pracach na terenie magazynu Doda...

17.05.202417.05.2024