Filtruj

Praca Pedagog Specjalny - Lipnica Murowana

1-2 z 2 ofert pracy

PEDAGOG SPECJALNY W PRZEDSZKOLU

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W LIPNICY MUROWANEJPRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W LIPNICY MUROWANEJ
Lipnica Murowana

Zakres obowiązków: Koordynowanie pomocy psychologiczno- pedagogicznej, opracowywanie WOPFU, IPET, praca w zespole ds. standardów ochrony małoletnich. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe o kierunku: pedagogik...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel przedszkolny

PRZEDSZKOLE MONTESSORIPRZEDSZKOLE MONTESSORI
Kłaj

Niepubliczne Przedszkole Ogród Montessori w Kłaju zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego do prowadzenia grupy oraz pedagoga specjalnego do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z dziećmi. Poszukujemy osób w wykształceniem wyższym: pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna, pedagogika specjalna,...

01.03.202401.03.2024
od 5000 zł