Filtruj

Praca Personel Sprzatajacy - Zagnańsk

1-3 z 3 ofert pracy

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY /POKOJOWA/

KOMPLEKS ŚWIĘTOKRZYSKA POLANA SP. Z O.O.KOMPLEKS ŚWIĘTOKRZYSKA POLANA SP. Z O.O.
Zagnańsk

Zakres obowiązków: według stanowiska Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Zakres obowiazków; Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości powierzchni biurowych i ogólnodostępnych oraz wyznaczonych pomieszczeń zgodnie z przyjętymi standardami. Do codziennych obow...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Personel sprzątający

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KARABELA-CK SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE KARABELA-CK SP. Z O.O.
Furmanów

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Personel sprzątający Obowiązki · utrzymywanie stanu czystości na terenie firmy · mycie okien · sprzątanie powierzchni biurowych, socjalnych i sanitarnych znajdujących się w obiekcie · dbałości o ogólny wygląd pomieszczeń...

15.06.202415.06.2024

pokojowa

Suchedniów

Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi hotelowych, pomieszczeń, wymiana ręczników oraz pościeli, współpraca z personelem sprzątającym System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakw...

26.03.202426.03.2024
od 27 zł