Filtruj

Praca Pizzer - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

PIZZER (PIEKARZ DO WYPIEKU PIZZY)

KOZAK S. C.KOZAK S. C.
Chełm

Zakres obowiązków: Przygotowywanie ciasta do pizzy, sporządzanie pizzy różnymi technikami. Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne średnie zawodowe wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe zawód - Pizzer uprawnienie - Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych umi...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pizzer (piekarz do wypieku pizzy)

‘KOZAK’ S.SC. JACEK KOZAK I MIROSŁAW KOZAK‘KOZAK’ S.SC. JACEK KOZAK I MIROSŁAW KOZAK
Chełm

Przygotowywanie ciasta do pizzy, sporządzanie pizzy różnymi technikami....

Pomoc kuchenna, Pomoc kucharza, Pizzer, Kucharz Restauracja Toscania

KAROLINAKAROLINA
Chełm

Zatrudnimy osoby na stanowiska pomocy kuchennej, pomocy kucharza, pizzera oraz kucharza do Restauracji Toscania w Chełmie. Poszukujemy osób: chcących nauczyć się nowych rzeczy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Brak doświadczenia nie przekreśla Twoich szans, nauczymy Cię wszyst...

10.04.202410.04.2024