Filtruj

Praca Podanie - Warszawa

16-17 z 17 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO K/M

PRZEDSZKOLE NR 107 BAJKOWE PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE NR 107 BAJKOWE PRZEDSZKOLE
Warszawa

Zakres obowiązków: Prowadzenie lekcji języka angielskiego. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) zawód - Lektor języka obcego Wykształcenie wyższe - Pedagogika przedszkolna/Anglistyka, miesiąc do...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kurier DPD Pruszków

nowa oferta
DPD POLSKA SP. Z O.O.DPD POLSKA SP. Z O.O.
Pruszków

DPD Polska, lider rynku usług kurierskich, do Oddziału w Pruszkowie  poszukuje Kurierów ​  do obsługi rejonu  Pruszków ​. Oferujemy : współpracę na podstawie umowy kurierskiej (działalność gospodarcza) gwarancję stałych zleceń możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty na zakup ubrania kuri...

25.06.202425.06.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie