Filtruj

Praca Pomoc Piekarza - Wilamowice

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc Piekarza

KUPIEC GE-ES SP. Z O.O.KUPIEC GE-ES SP. Z O.O.
Wilamowice

Miejsce pracy: Ogrodowa 8, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie Pomoc Piekarza Obowiązki Przygotowanie ciasta zgodnie z recepturą Wypiekanie chleba Obsługa maszyn piekarniczych Wymagania Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Doświadczenie Oferujemy Umowe o prace n...

24.04.202424.04.2024

POMOCNIK PIEKARZA

PIEKARNIA J.M.DRABIEC S. C.PIEKARNIA J.M.DRABIEC S. C.
Mętków

Zakres obowiązków: pomoc piekarzowi przy wypieku pieczywa, wyrobów cukierniczych typu drożdżówki, pączki Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - badania sanepidowskie chęć do nauki zawodu, badania sanepidowskie lub gotowość ich wyrobienia...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik piekarza

Mętków

pomoc piekarzowi przy wypieku pieczywa, wyrobów cukierniczych typu drożdżówki, pączki...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0229 s