Filtruj

Praca Pomocnik Hydraulika - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię Hydraulika lub Pomocnika Hydraulika

ARTURARTUR
Białystok

Zatrudnię Hydraulika i Pomocnika Hydraulika z doświadczeniem przy montażu instalacji WOD-KAN i CO (ogrzewanie podłogowe, grzejniki), kotłowni gazowych, pomp ciepła (według otrzymanych schematów i instrukcji), przyłączy gazowych. Praca na terenie Białegostoku i bliskich okolic od poniedziałku do pią...

20.04.202420.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię Pomocnika do prac rożnych

ARTUR CICHECKIARTUR CICHECKI
Białystok

Zakres obowiązków:Prace ogóle Budowlane , Elektryczne, Remonty ,Fotowoltanika ,Hydraulika, Sieci LanOd kandydatów na to stanowisko oczekujemy:- Prawo jazdy,- Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości - dachy,maszty - Mile widziane wykształcenie średnie o profilu teleinformatycznym,elektr...

16.04.202416.04.2024

Instalator pomp ciepła (hydraulik i pomocnik hydraulika)

K&K ENERGIA SP. Z O.O.K&K ENERGIA SP. Z O.O.
Białystok

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisku instalator pomp ciepła (hydraulik i pomocnik hydraulika) OPIS STANOWISKA: Montaż pomp ciepła głównie typu Split. Wykonywanie instalacji hydraulicznej i elektrycznej. Wykonywanie prac serwisowych oraz diagnozowanie uster...

05.04.202405.04.2024