Filtruj

Praca Pomocnik Hydraulika - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK HYDRAULIKA

P.H.U NOWA ELEKTRA PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I BUDOWLANYCH MARTA PASTURCZAKP.H.U NOWA ELEKTRA PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I BUDOWLANYCH MARTA PASTURCZAK
Olsztyn

Zakres obowiązków: Montaż sieci wodociągowych i gazowych, montaż złączy pomiarowych, montaż instalacji gazowych i wodnych oraz instalacji kanalizacyjnych. Praca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Godziny pracy 7:00 - 15:00. Wymagania: wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe Poziom...

12.04.202412.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pomocnik hydraulika

P.H.U “NOWA ELEKTRA” PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I BUDOWLANYCH MARTA PASTURCZAKP.H.U “NOWA ELEKTRA” PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT ELEKTRYCZNYCH I BUDOWLANYCH MARTA PASTURCZAK
Olsztyn

Montaż sieci wodociągowych i gazowych, montaż złączy pomiarowych, montaż instalacji gazowych i wodnych oraz instalacji kanalizacyjnych. Praca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Godziny pracy 7:00 - 15:00....

Praca Olsztyn hydraulik lub pomocnik hydraulika

ZIBMARZIBMAR
Olsztyn

Pogotowie hydrauliczne Zibmar poszukujęHydraulika lub pomocnika hydraulika.Oferujemy pracę w miłej atmosferzeWymagane prawo jazdy kat BPo więcej info proszę dzwonić....

21.02.202421.02.2024