Filtruj

Praca Pomocnik Hydraulika - Sierakowice

1-3 z 3 ofert pracy

Hydraulik, pomocnik hydraulika ze znajomością podstaw

ROBERTROBERT
Sierakowice

Hydraulika, pomocnik hydraulika ze znajomością podstaw...

11.05.202411.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Hydraulika lub pomocnika

BARZOWSKI37BARZOWSKI37
Łebunia

Firma zatrudni do pracy monterów instalacji sanitarnych wod-kan-co Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia ,stawka godzinowa do uzgodnienia Więcej informacji udzielę telefonicznie...

06.05.202406.05.2024
od 5500 zł

Praca na stanowisku (pomocnik hydraulika)

PETTKEJAKUBPETTKEJAKUB
Borcz

Obowiązki: Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wykonywanie instalacji sanitarnych. Praca w zespole. Montaż urządzeń instalacji sanitarnych wewnętrznych. Praca na budowie. Wykonywanie instalacji grzewczych. Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt. Wymagania: Doświadczenie w pracy na pod...

23.04.202423.04.2024
od 4250 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0210 s