Filtruj

Praca Pomocnik Mechanika - Rżuchów

Pomocnik mechanika samochodów ciężarowych, osobowych i naczep

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Rżuchów

Opis stanowiska: Poszukujemy zmotywowanego i chętnego do nauki Pomocnika Mechanika Samochodów Ciężarowych, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do motoryzacji, lubisz pracować z nowoczesnymi technologiami i chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, to ta oferta jest dla Ciebie! Obo...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik mechanika praca dodatkowa pół etatu

JOEJOE
Chobrzany

Zatrudnie pomocnika mechanika lakiernika na pół etatu. Praca przy renowacji motocykli zabytkowych. Zaiteresowane osoby prosze o kontakt przez olx lub pod nr telefonu. 519 426 269...

04.06.202404.06.2024

Zatrudnię mechanika oraz pomocnika mechanika pojazdów ciężarowych

SKLEP KRUK CZĘŚCI-OGUMIENIESKLEP KRUK CZĘŚCI-OGUMIENIE
Mikułowice

Zatrudnię na stanowisko mechanika oraz pomocnika mechanika. Wymagania: sprawność fizyczna - elementy często są ciężkie, niejednokrotnie trzeba się położyć pod samochodem znajomość podstawowych układów: hamulcowego, zawieszenia, kierowniczego dyspozycyjność w pracy na dwie zmiany: 7:00-15:00 oraz...

19.01.202419.01.2024
od 4250 zł