Filtruj

Praca Pomocnik Murarza - Żagań

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MURARZA

CSB GALASIAK SEBASTIAN GALASIAKCSB GALASIAK SEBASTIAN GALASIAK
Żagań

Zakres obowiązków: robienie zaprawy, pomoc przy murowaniu, donoszenie materiałów, układanie cegieł Wymagania: wykształcenie - podstawowe 6 miesięcy daświadzenia w zawodzie...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żagań

Numer oferty: StPr/24/0425Obowiązki:robienie zaprawy, pomoc przy murowaniu, donoszenie materiałów, układanie cegiełWymagania:Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kategorii BWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:6 miesięcy daświadzenia w zawodzieMiejsce pracy: WARYŃSKIEGO 2...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Praca na budowie, murarze, pomocnicy

ANDRZEJ WEJMANANDRZEJ WEJMAN
Żagań

Poszukuję pracowników do pracy na budowie, możliwość stałej współpracy na umowę lub formie pracy dodatkowej. Podejme także współpracę z podwykonawcami. Dobre zarobki. Więcej informacji udzielę telefonicznie...

10.06.202410.06.2024