Filtruj

Praca Pomocnik Piekarza - Lublin

1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK PIEKARZA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lublin

Numer oferty: StPr/24/0697Obowiązki:Pomoc dla piekarza ciastowego, przygotowywanie surowców, urządzeń, narzędzi, asystowanie przy pracy przy piecu.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkującyUmiejętności i uprawnienia: doświadczenie zawodowe ...

26.03.202426.03.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PIEKARNIA KUŹMIUK A. GOŁAWSKI K. GOŁAWSKA S.C.PIEKARNIA KUŹMIUK A. GOŁAWSKI K. GOŁAWSKA S.C.
Lublin

Zakres obowiązków: Pomoc dla piekarza ciastowego, przygotowywanie surowców, urządzeń, narzędzi, asystowanie przy pracy przy piecu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - polski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) umiejętność - doświadczenie zawodowe umiejętność - chęci...