Filtruj

Praca Pracownik Administracji Magazynowej - Natolin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik administracji magazynowej

nowa oferta
ID LOGISTICS POLSKA S. A.ID LOGISTICS POLSKA S. A.
Natolin (pow. grodziski)

Nasze wymagania dyspozycyjność – praca 3 zmianowa dobra znajomość MS Excel badania sanitarno-epidemiologiczne To oferujemy bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę karta sportowa finansowana przez pracodawcę przejrzysty system nagród umowa o pracę rozwój zawodowy w st...

24.04.202424.04.2024

Pracownik biurowy, dział administracji i zakupów

KLAUDIAKLAUDIA
Radom

W związku z rozwojem firmy oraz otwarciem kolejnego sklepu poszukujemy osoby do pracy w dziale administracji. Praca w biurze w Radomiu, w godz. 8-16. Do Twoich obowiązków należeć będzie: Praca w programie magazynowym Small Business monitorowanie stanów magazynowych systematyczne analizowanie ce...

29.03.202429.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

136 - PRACOWNIK ADMINISTRACJI PRODUKCJI

ROJO SP. Z O.O.ROJO SP. Z O.O.
Jedlińsk

Zakres obowiązków: przygotowywanie oraz rozliczanie codziennej dokumentacji produkcyjnej współpraca z kierownikami działów przygotowanie oraz weryfikacja dokumentacji magazynowej sporządzanie zestawień produkcyjnych oraz magazynowych kontrola stanów magazynowych przygotowywanie grafików dostaw, usta...

26.03.202426.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0394 s