Filtruj

Praca Pracownik Administracji Magazynowej - Natolin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik administracji magazynowej

ID LOGISTICS POLSKA S. A.ID LOGISTICS POLSKA S. A.
Natolin (pow. grodziski)

Nasze wymagania dyspozycyjność – praca 3 zmianowa dobra znajomość MS Excel badania sanitarno-epidemiologiczne To oferujemy bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę karta sportowa finansowana przez pracodawcę przejrzysty system nagród umowa o pracę rozwój zawodowy w st...

24.04.202424.04.2024

Pracownik administracji biurowej

AGNIESZKA MICHALAKAGNIESZKA MICHALAK
Aleksandrówka

Obowiązki: wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danych wydawanie odpowiednich dokumentów do magazynu i dla kierowców (dbałość o prawidłowy obieg dokumentów) nadzór i archiwizowanie dokumentacji magazynowej aktywne wsparcie dla Lidera zespołu bieżąca pomoc pracownikom magazyn...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik administracji biurowej firma Transportowa