Filtruj

Praca Pracownik Ogolnobudowlany - Braniewo

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik ogólnobudowlany

VIMESS TECHNIKA DIAMENTOWAVIMESS TECHNIKA DIAMENTOWA
Braniewo

Poszukujemy pracownika do prac ogólnobudowlanych, prac ziemnych oraz rozbiórkowych na obiektach budowlanych, zlokalizowanych na terenie Gdańska. Doświadczenie w podobnej branży mile widziane. Wynagrodzenie godzinowe. Umowa zlecenie na 3 mc, po tym czasie możliwość stałej współpracy. Oferujemy przej...

13.05.202413.05.2024
od 25 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

DEKARZ/ PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

GRZEGORZ MARCHLEWSKI USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE, DEKARSTWOGRZEGORZ MARCHLEWSKI USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE, DEKARSTWO
Jagodnik

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane, prace dekarskie, prace ziemne Jedna zmiana 7-15 Miejsce pracy: okolice elblag, Braniewa, Nowego Dworu Gdańskiego Pierwsza umowa na 3 miesiące na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podsta...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0346 s