Filtruj

Praca Pracownik Produkcji - Jordanów

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI – MONTER ARMATURY

nowa oferta
ATERIMA EUROPE SP. Z O.O. SP. K.ATERIMA EUROPE SP. Z O.O. SP. K.
Jordanów

Zakres obowiązków: • obsługa maszyn i urządzeń przy produkcji armatury łazienkowej • montaż drobnych elementów przy stanowiskach jednoosobowych • kontrola jakości produktów zgodnie z instrukcją • zabezpieczanie produktów przed zniszczeniem • montaż armatury łazienkowej Wymagania: wykształcenie - br...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji oświetlenia (Dobczyce)

ATERIMA WORKATERIMA WORK
Myślenice

Co będziesz robić? Montować oprawy oświetlenia zgodnie z przyjętymi normami Montować układy elektroniczne zgodnie z przyjętymi normami efektywności oraz wymaganiami technologicznymi Prowadzić kontrolę jakościową montowanych elementów oraz gotowych wyrobów Pakować gotowe wyroby Obsługiwać zamówienia ...

16.06.202416.06.2024