Filtruj

Praca Pracownik Sekretariatu - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. utrzymania i remontów zasobów

ŻANETAŻANETA
Płock

Zakres obowiązków: 1. Przygotowanie pod względem rzeczowo-finansowym propozycji zadań remontowych pod potrzeby uchwalanego przez Radę Nadzorczą Spółdzielni Planu Remontów na dany rok, opartych o zgłoszenia mieszkańców i typowanie w ramach komisji remontowej, 2. Przygotowanie realizacji zaplanowany...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy Brygadzista Elektromonter

SEKRETARIATSEKRETARIAT
Płock

Zatrudnimy: Brygadzista Elektromonter. Rejony: Lubelskie (Lublin) i Mazowieckie (Płock) Zakres obowiązków Wykonywanie instalacji elektrycznych oraz AKPiA w obiektach przemysłowych (Głownie Przemysł Energetyczny/Rafineryjny) Przestrzeganie realizacji wyznaczonych celów projektowych i działowych ...

12.04.202412.04.2024

Zatrudnimy spawaczy.

Płock

Zatrudnimy spawaczy – lokalizacja Płock praca na terenie ORLEN S.A. Poszukujemy pracowników na stanowisko: spawacz metodą TIG 141, Elektroda 111 Wymagania: · Ważne uprawnienia spawalnicze metodą elektroda 111, TIG 141 · Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku · Umiejętność stosowania instrukcji...

10.04.202410.04.2024