Filtruj

Praca Pracownik Sekretariatu - Tarnobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik utrzymania ruchu

SEKRETARIATSEKRETARIAT
Tarnobrzeg

Firma Karolla – specjalizująca się w produkcji kubków oraz misek papierowych z siedzibą w Tarnobrzegu poszukuje do swojego zespołu Kierownika utrzymania ruchu. OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - terminowe wypłaty, - możliwość dodatkowego ubezpieczenia, - niezbędne ...

22.05.202422.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY

EKO-CENTRUM SP. Z O.O.EKO-CENTRUM SP. Z O.O.
Nowa Dęba

Zakres obowiązków: - prowadzenie dokumentacji sekretariatu, - rejestracja i wprowadzaenie korespondencji, - przyjmowanie interesantów, - prowadzenie procedury przyjmowania do pracy nowych pracowników, - wdrożenie informacji poprzez pisanie, redagowanie i edytowanie tekstów Wymagania: wykształcenie ...

10.06.202410.06.2024

Pracownik Administracyjno-biurowy

PAWEŁ ZAGRODNY EKO-CENTRUMPAWEŁ ZAGRODNY EKO-CENTRUM
Nowa Dęba

Przedsiębiorstwo EKO-CENTRUM SP. Z O.O. zlokalizowane w Nowej Dębie, przy ul. Metalowca 21 poszukuje kandydata do pracy na stanowisko pracownik administracyjny . Praca od zaraz. Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, miła i przyjazna atmosfera w pracy.Opis stanowiska pracy:1) prowadzenie dokumentacji sekr...