Filtruj

Praca Pracownik Zieleni - Kluczbork

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY DS. PORZĄDKOWYCH

Kluczbork

Zakres obowiązków: - prace pielęgnacyjne przy zieleni miejskiej, plewienie klombów, pomoc w cięciach pielęgnacyjnych krzewów - nasadzanie kwiatów, krzewów na klombach i w donicach - prace porządkowe, opróżnanie koszy na odpady na terenach gminnych - dbałość za powierzony sprzęt, narzędzia oraz współ...

08.05.202408.05.2024

PRACOWNIK TECHNICZNY

Gorzów Śląski

Zakres obowiązków: Usuwanie awarii na siecie wod-kan, wykonywanie przyłączy wod-kan, montaż wodomierzy, konserwacja pomp, hydrantów, kontrola urządzeń pomiarowych, kierowca kat. B i T, koszenie terenów zielonych, odśnieżanie. Praca na terenie gminy Gorzów Śląski i Radłów. Wymagania: wykształcenie -...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca - Kasjer | Zieleniec k. Namysłowa

BIEDRONKABIEDRONKA
Zieleniec

Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Sprzedawca - Kasjer w jednym z naszych 3500 sklepów. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami! Za co będziesz odpowiadać? ...

19.04.202419.04.2024