Filtruj

Praca Primo - Warszawa

31-32 z 32 ofert pracy

Data Engineer

PRIME ENGINEERING POLANDPRIME ENGINEERING POLAND
Warszawa

Wymagane, Hadoop, Python, PySpark, Git, GitLabO projekcie, Do trzyosobowego teamu Data Lake Engineerów, pracujących w SCRUM, poszukujemy kolejnego Specjalisty. To świetna okazja, aby dołączyć do zespołu, w którym możesz uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą. Jeśli czujesz, że to...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

PRIMA B. SZYMAŃSKI K. SZYMAŃSKI SP. J.PRIMA B. SZYMAŃSKI K. SZYMAŃSKI SP. J.
Zielonka

Zakres obowiązków: Jazda samochodem ciężarowym typu hakowiec do przewozu kontenerów z odpadami budowlanymi. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Kurs na przewóz rzeczy umiejętność - minimum 1 rok jazdy samochodem ciężarowym umiejętność - prawo jazdy kat. C [Umiejętność 1] :...

04.06.202404.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0470 s