Filtruj

Praca Przedszkole - Zamość

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/1439Obowiązki:Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, zadania wychowawczo-dydaktyczne i opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnegoWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Umiejętność pracy z dziećmiWykształcenie:wyższe (w ...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

OŚRODEK ORGANIZACJI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO SP. Z O.O.OŚRODEK ORGANIZACJI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO SP. Z O.O.
Zamość

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, zadania wychowawczo-dydaktyczne i opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Umiejętność pracy z dziećmi...