Filtruj

Praca Przerobka - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk budowlany z dyplomem (Niemcy)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Katowice

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 17,50 brutto + 9,00 EUR diety godz. pracy zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w go...

04.05.202404.05.2024

Operatora urządzeń uzdatniania wody i przeróbki osadu - elektromonter

nowa oferta
GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW KATOWICE S. A.GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW KATOWICE S. A.
Piekary Śląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie czynności obsługowych maszyn, urządzeń, instalacji technologicznych i innych będących na wyposażeniu obsługiwanych posterunków/stanowisk pracy zgodnie z obowiązującą organizacją pracy, dokonywanie oceny stanu technicznego i parametrów eksploatowanych urządzeń, instalac...

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY / WYKOŃCZANIA WNĘTRZ

KRZYSZTOF GRUCZA ARTIFEX FIRMA REMONTOWO-USŁUGOWAKRZYSZTOF GRUCZA ARTIFEX FIRMA REMONTOWO-USŁUGOWA
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie: brak wymagań, doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B mile widziane, zakres obowiązków: prace wewnątrz przy wykończaniu wnętrz, przy kafelkowaniu, gipsowaniu, suchej zabudowie, układaniu paneli, przeróbki wod-kan itp., jedna zmiana, miejsce pracy: teren Śląska, b...

25.04.202425.04.2024