Filtruj

Praca Przerobka - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

KRAWCOWA / KRAWIEC

nowa oferta
Katowice

Zakres obowiązków: - Szycie odzieży lekkiej na maszynach przemysłowych. Wykonywanie przeróbek krawieckich. Przygotowanie form i wykrojów, krojenie. Szycie pierwowzorów. Przygotowanie i zarządzanie produkcją. - Godziny pracy: 7:00-15:00. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w Teatrze - Katowice centrum! Zatrudnimy krawca/krawcową

KADRYKADRY
Katowice

Dyrekcja Teatru Śląskiego w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko krawiec/krawcowa. Czego wymagamy? wykształcenia kierunkowego lub udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku krawcowej/krawca w teatrze lub operze praktycznej znajomości zasad technologii odzieży umiejętności samodzielne...

13.05.202413.05.2024

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

BENEDYKT NOWAK NOWAK TRANSPORTBENEDYKT NOWAK NOWAK TRANSPORT
Świerklaniec

Zakres obowiązków: drobne prace budowlane, malowanie ścian, skuwanie tynku, przeróbki budowlane, układanie płytek ceramicznych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 2 wymagane doświadczenie min. 2 lata, chęci do pracy, dyspozycyjność...

08.05.202408.05.2024