Filtruj

Praca Przyjmowanie Oplat - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

RECEPCJONISTA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olsztyn

Numer oferty: StPr/24/0506Obowiązki:Stosowanie specjalistycznego programu komputerowego do obsługi gości, wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie gości, wystawianie faktur, przyjmowanie opłat za pobyt.Godziny pracy 09:00 - 21:00; 21:00 - 09:00.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:ś...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

Olsztyn

Numer oferty: StPr/24/0507Obowiązki:Stosowanie specjalistycznego programu komputerowego do obsługi gości, wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie gości, wystawianie faktur, przyjmowanie opłat za pobyt.Godziny pracy 10:00 - 22:00; 22:00 - 10:00.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:ś...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

RECEPCJONISTA/POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ

SZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W OLSZTYNIESZKOLNE SCHRONISKO MŁODZIEŻOWE W OLSZTYNIE
Olsztyn

Zakres obowiązków: Stosowanie specjalistycznego programu komputerowego do obsługi gości, wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie gości, wystawianie faktur, przyjmowanie opłat za pobyt. Godziny pracy 10:00 - 22:00; 22:00 - 10:00. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Mile w...

16.04.202416.04.2024