Filtruj

Praca Psycholog - Różanki

1-3 z 3 ofert pracy

PSYCHOLOG

nowa oferta
CARITAS DIECEZJI RZESZOWSKIEJ WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJCARITAS DIECEZJI RZESZOWSKIEJ WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ
Różanka

Zakres obowiązków: Planowanie rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Wydawanie opinii i diagnozy psychologicznej poprzez obserwacje zachowań uczestników WTZ. Prowadzenie wywiadów klinicznych i rozmów psychologicznych. Współpraca z DPS-ami. Prowadzenie indywidualnej i grupowej terapii osób n...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR. HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO W WANDOWIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR. HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO W WANDOWIE
Wandowo

Zakres obowiązków: pomoc psychologiczna uczniom Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wykształcenie wyższe o kierunku Psychologia, przygotowanie pedagogiczne, umiejętność pracy z uczniami o różnych potrzebach...

02.05.202402.05.2024

PSYCHOLOG SZKOLNY

SZKOŁA PODSTAWOWA W SKARLINIESZKOŁA PODSTAWOWA W SKARLINIE
Skarlin

Zakres obowiązków: Opieka psychologiczna nad dziećmi. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie: studia wyższe (psychologia) z przygotowaniem pedagogicznym. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku....

29.04.202429.04.2024