Filtruj

Praca Referent - Włocławek

1-2 z 2 ofert pracy

MŁODSZY REFERENT/ MŁODSZY INSTRUKTOR DS. INFORMATYKI I ŁĄCZNOŚCI R75/0976-471/24

ZAKŁAD KARNYZAKŁAD KARNY
Włocławek

Zakres obowiązków: Rozkład czasu służby w systemie 1-zmianowym (w okresie 1-miesięcznej praktyki w dziale ochrony może być system wielozmianowy); służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - elektryczne wyższe (...

25.04.202425.04.2024

REFERENT DS. TURYSTYKI R42/0915-438/24

BIURO TURYSTYCZNE TURYSTA OŚRODEK ORGANIZACJI REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RYSZARD ZIELIŃSKI, DANUTA ZIELIŃSKA, ANETA ZIELIŃSKA, S. C.BIURO TURYSTYCZNE TURYSTA OŚRODEK ORGANIZACJI REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RYSZARD ZIELIŃSKI, DANUTA ZIELIŃSKA, ANETA ZIELIŃSKA, S. C.
Włocławek

Zakres obowiązków: obsługa klienta Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - obsługa komputera wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera...

17.04.202417.04.2024