Filtruj

Praca Renat - Gorlice

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWNIK PRODUKCJI - CUKIERNIK

RENATA GAWEŁ CUKIERNIA ITALIARENATA GAWEŁ CUKIERNIA ITALIA
Gorlice

Zakres obowiązków: Nadzór produkcji wyrobów cukierniczych, produkcja cukiernicza. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - praca w zespole...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MENEDŻER

Gorlice

Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem, rozdzielanie zadań, priorytety, cele, ocena efektów, kontrola działania pracowników. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - zarządzania zasobami ludzkimi...

28.05.202428.05.2024

Pracownik produkcji przy rozbiorze mięsa

RENATARENATA
Mochnaczka Wyżna

MADIKAM Paweł Mółka to zakład uboju i przetwórstwa mięsa o ugruntowanej pozycji w branży mięsnej, działający od ponad 10-ciu lat, z siedzibą w Mochnaczce Wyżnej. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI PRZY ROZBIORZE MIĘSA Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie ...

20.06.202320.06.2023