Filtruj

Praca Renat - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

praca - pracownik produkcji

RENATARENATA
Tarnów

PHZ SM „Lacpol „ Sp. z o.o. Ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa Zakład Mleczarski w Tarnowie 33-100 Tarnów, ul. Dąbrowskiego 46 Zatrudni: Pracownik Produkcji Miejsce pracy : Zakład Mleczarski w Tarnowie , ul. Dąbrowskiego 46 Zakres obowiązków: - prowadzenie procesu obróbki termicznej surowca - ob...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WYCHOWAWCA KOLONII LETNIEJ (O)

DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH W JODŁÓWCE TUCHOWSKIEJDOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH W JODŁÓWCE TUCHOWSKIEJ
Jodłówka Tuchowska

Zakres obowiązków: sprawowanie całodobowej opieki nad dziećmi na kolonii letniej, organizowanie czasu wolnego, zabaw edukacyjnych, wycieczek, prowadzenie zajęć na podstawie rozkładu dnia, realizacja programu kolonii we współpracy z Kierownikiem Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) za...

07.05.202407.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0193 s