Filtruj

Praca Renat - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK TECHNICZNY (O)

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO SP. Z O.O. SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO SP. Z O.O. SP. K.
Tarnów

Zakres obowiązków: Pracownik techniczny Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe Wymagania: książeczka sanepidowska, znajomość mechaniki ogólnej w tym budowy maszyn przemysłu spożywczego, mile widziane umiejętności spawania, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe. Praca w Tarnowie o...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

praca - Pracownik Techniczny

RENATARENATA
Tarnów

PHZ SM „Lacpol „ Sp. z o.o. Ul. Hoża 51, 00-681 Warszawa Zakład Mleczarski w Tarnowie 33-100 Tarnów, ul. Dąbrowskiego 46 Zatrudni: Pracownik Techniczny Miejsce pracy : Zakład Mleczarski w Tarnowie , ul. Dąbrowskiego 46 Wymagania: - wykształcenie co najmniej zawodowe - znajomość mechaniki o...

06.06.202406.06.2024