Filtruj

Praca Robotnik Drogowy - Ełk

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocniczy robotnik drogowy

POWIATOWY URZĄD PRACY W EŁKUPOWIATOWY URZĄD PRACY W EŁKU
Ełk

prace drogowe...

17.04.202417.04.2024

Robotnik drogowy/bitumiczny

PRD W EŁKUPRD W EŁKU
Ełk

Opis stanowiska: · Wykonywanie prac przy budowie dróg Wymagania: · Dobra kondycja fizyczna · Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane · Prawo jazdy kat. B · Umiejętność pracy w zespole Co oferujemy: · Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, urlop, chorobowe...

30.01.202430.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK DROGOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olecko

Numer oferty: StPr/24/0083Obowiązki:wykonywanie ręcznych prac na budowie (praca na terenie woj.warmińsko-mazurskiego i podlaskiego)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweMiejsce pracy: Wojska Polskiego 12, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj...

13.04.202413.04.2024