Filtruj

Praca Robotnik - Wyszogród

1-3 z 3 ofert pracy

Brukarzy i robotników drogowych do Firmy Drogowej

BODO ZWICKER POLSKA SP. Z O.O.BODO ZWICKER POLSKA SP. Z O.O.
Wyszogród

Firmadrogowazatrudni: -brukarzy, - pomocników brukarzy, - chętnego do przyuczenia na koparkę - pracowników mających doświadczenie budowlane, - pracowników niewykwalifikowanych, także tych dla których będzie to pierwsza praca DARMOWEdojazdydoizpracy! Poszukujemy pracowników z okolic Wyszogrodu...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY

Zdunowo

Zakres obowiązków: - Prace przygotowujące glebę do uprawy roślin, prace związane z sadzeniem i zbiorem warzyw na platformach do zbioru. - Załadowywanie i wyładowywanie zebranych plonów, posługiwanie się narzędziami mechanicznymi i ręcznymi w zależności od rodzaju produkcji roślinnej. - Wykonywanie p...

13.09.202413.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ROBOTNIK BUDOWY DRÓG I MOSTÓW

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWAL SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAWAL SP. Z O.O.
Osmolin

Zakres obowiązków: praca na budowie mostu, inne prace fizyczne Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

19.06.202419.06.2024