Filtruj

Praca Rolnik - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Terenowy ds. Sprzedaży - branża rolnicza

nowa oferta
SMARTHRSMARTHR
Toruń

Doradca Terenowy ds. Sprzedaży - branża rolnicza Miejsce pracy: Toruń Rekrutujemy dla Dla naszego Klienta, firmy z branży rolniczej (nasiona warzyw, preparaty), która ma swoją siedzibę w woj. pomorskim w związku z utworzeniem nowego stanowiska pracy poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: DOR...

27.05.202427.05.2024

DORADCA ROLNICZY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chełmża

Numer oferty: StPr/24/0463Obowiązki:bezpośrednia obsługa rolników i mieszkańców wsi poprzez udzielanie porad i informacji, pomoc przy organizacji i prowadzeniu szkoleń, obsługa administracyjna biuraWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kategorii BWykształcenie:wyższe (...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

KUJAWSKO POMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W MINIKOWIEKUJAWSKO POMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W MINIKOWIE
Chełmża

Zakres obowiązków: bezpośrednia obsługa rolników i mieszkańców wsi poprzez udzielanie porad i informacji, pomoc przy organizacji i prowadzeniu szkoleń, obsługa administracyjna biura Wymagania: wykształcenie - rolnicze wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Prawo jazdy kategorii B...